Lukáš Blana

Som freelance junior architekt, ktorý vytvára fotorealistické architektonické vizualizácie. Mojou úlohou je pretransformovať koncepčné architektonické návrhy do zaujímavých vizuálov najvyššej kvality.

Do každého projektu sa snažím vložiť jedinečnú atmosféru a pomôcť tak architektom lepšie vyjadriť svoju myšlienku. Pretože architektonické vizualizácie sú viac ako len pekná prezentácia budov. Výtvory komponujem tak, aby povedali nejaký príbeh, vyvolali pocit a inšpirovali.

+421 901 705 741

info@lukasblana.sk

lukasblana_architecture

lukasblana

unnamed
107
Počet projektov
548
Počet vizualizácii

Referencie

Spokojnosť!

Spolupráca s Lukášom je pre nás príjemná a produktívna, vďaka otvorenému dialógu a profesionálnemu prístupu. Najmä však oceňujeme dôsledné plnenie dohodnutých termínov a pochopenie zadania. Samozrejmosťou je ľudský prístup a svižná komunikácia, ktorá nám pomáha s projektami napredovať.

Super!

So spoluprácou s Lukášom sme veľmi spokojní. Vizualizácie splnili očakávania. Komunikácia bez problémov, profesionálny prístup, dodanie vizualizácie vcas podľa dohody. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

FAQ

Zaoberáte sa aj architektonickými návrhmi?

Samozrejme, venujeme sa aj architektonickej tvorbe. Ak máte záujem o architektonický návrh, kontaktujte nás a my Vám radi pomôžeme a zodpovieme všetky ďalšie otázky.

Aká je cena vizualizácie?

Jednotlivé projekty posudzujeme individuálne podľa požadovaných špecifikácií a náročnosti zadania. Cenovú ponuku konzultujeme s klientom po dodaní podkladov hneď v prvých fázach projektu.

Cena sa odvíja od: veľkosti objektu, detailnosti spracovania, veľkosti požadovaných výstupov, špeciálnych požiadaviek a v neposlednom rade od komplexnosti dodaných podkladov.

Aké podklady potrebujem na spracovanie vizualizácii?

Vieme pracovať s rôznymi štandardnými súbormi ako Sketchup, Autocad, Archicad. Čím viac informácií a podkladov máme, tým rýchlejšie a jednoduchšie dosiahneme realistický výsledok.

Potrebujem mať vizualizácie čo najskôr. Ako dlho to bude trvať?

Časový harmonogram závisí od niekoľkých faktorov: rozsah projektu, množstvo zadaných informácií… Avšak budeme sa snažiť spracovať Váš projekt čo najrýchlejšie a najefektívnejšie ako to len bude možné.

Klienti